ogródek przydomowy

Wiklinowe zestawy tarasowe — tworzenie motywu azjatyckiego

Dekorowanie podwórka może być jeszcze przyjemniejsze niż dekorowanie wnętrz domów, ponieważ masz więcej do roboty. A ponieważ wiklina z żywicy na zewnątrz jest w centrum uwagi na patio, nie można się pomylić. W tym artykule przyjrzymy się, jak stworzyć ogród zen i patio z azjatycką atmosferą skupioną na wiklinowych meblach.

Przydomowe przestrzenie są stworzone na czas wyciszenia, ale także na świąteczne wieczory. Dobrze wymieszaj te dwa elementy, tworząc przytulne i zachęcające miejsca na spokojne dni, ale także upewnij się, że masz wystarczająco dużo odpowiednich miejsc do siedzenia dla gości. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, rozważ stworzenie miejsca do spożywania posiłków i odpoczynku w tym fantastycznym pokoju na świeżym powietrzu. Aby stworzyć niezapomnianą jadalnię, spróbuj połączyć stół z odlewanego aluminium ze szklanym blatem z kilkoma krzesłami do jadalni Brielle firmy GAR. Te krzesła mają czyste linie i wysokie oparcia, które są przyjazne dla zmęczonego właściciela domu. Występują w naturalnych kolorach, które bardzo dobrze podkreślają wygląd motywu azjatyckiego. Dostępne są opcje dla krzeseł z podłokietnikami lub bez, co pozwala zmienić wygląd stołu jadalnego. Wybierz poduszki w klejnotowych odcieniach, które ładnie kontrastują z naturalnym wyglądem tkanego materiału.

Aby upiększyć ogólny wygląd tego wystroju, wypróbuj bambusowe ekrany ustawione tuż przy ogrodzeniu na podwórku lub w widocznym miejscu na patio, gdzie można stworzyć coś w rodzaju ściany. Duża ceramiczna doniczka w odcieniach klejnotów może pomieścić japoński klon, jeszcze bardziej przybliżając naturę. Posadzenie w pobliżu jaśminu zagwarantuje, że podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu otuli Cię aromatyczny aromat. Mniej znaczy więcej to wezwanie ogrodu Zen, więc zachowaj prostotę. Kwiaty i rośliny takie jak hortensje i bambusy czy paprocie to wspaniałe dodatki dla tych, którzy preferują więcej zieleni i koloru. Aby przejść do rękojeści z tym motywem, możesz zastąpić trawiasty obszar piaskiem, który reprezentuje wodę, i umieścić duże kamienie, reprezentujące góry. Fontanna wodna i niektóre inspirowane Azją posągi umieszczone w widocznych miejscach dopełnią uspokajający efekt Twojego patio. Tworząc ogród Zen, rozważ umieszczenie wiklinowego krzesła do siedzenia, które pasuje do tych w jadalni na świeżym powietrzu, tak abyś miał miejsce do odpoczynku w samym ogrodzie. Naturalnie wyglądający splot doskonale współgra z naturą i doskonale wpisuje się w ideę ogrodu, czyli spokój i ciszę.

Posiadanie odpowiednich mebli ogrodowych dla każdego tematu jest niezbędne. Wiklinowe zestawy tarasowe dobrze współgrają z wieloma różnymi stylami i są idealne dzięki swojej prostocie, a także trwałości i niewielkiej konserwacji. W tym konkretnym temacie o to właśnie chodzi, o prostotę.

Leave a Comment