jak uprawiać roślinę

Szukasz nowej pracy lub awansu? Feng Shui może Ci w tym pomóc!

Tak, to prawda! Feng Shui może pomóc skierować energie, które cię otaczają, w celu zdobycia nowej pracy lub awansu! Czy jesteś gotowy na całkowitą zmianę kariery? A może po prostu jesteś sfrustrowany, że wszystkie dobre promocje wciąż Cię omijają?

Dobre Feng Shui działa szybko! Spróbuj wykonać niektóre z naszych kroków opisanych poniżej, aby przygotować się na nową przygodę!

Jeśli szukasz awansu, podwyżki wynagrodzenia, ciekawszej pracy lub zmiany pracy i kariery, potrzebujesz aktywizacji lub wzmocnienia kluczowych sektorów swojego domu.

SEKTOR PÓŁNOCNY (KARIERA)

Po pierwsze, stań na środku domu i za pomocą kompasu określ kierunek północny. To jest twój obszar kariery. Jeśli znajduje się tu łazienka lub schowek, zamiast tego aktywuj północny kierunek swojej rodziny lub salonu.

Jak aktywować ten obszar?

Wszystko, co ma związek z wodą, jest tutaj dobre! Kolory ciemnoniebieski lub czarny lub metaliczne kolory biały, złoty, srebrny lub metaliczny! fontanna, akwarium, lustra, obrazy wody, obrazy ryb, wszystko metalowe, faliste kształty! Masz pomysł!

PÓŁNOCNY ZACHÓD (MENTORZY I NETWORKING)

Zlokalizuj kierunek północno-zachodni za pomocą kompasu. W tym miejscu prosisz innych o pomoc w karierze. Energia znaleziona tutaj pomoże w zdecydowaniu, determinacji i autorytecie.

Jak aktywować ten obszar?

Wszystko, co ma związek z metalem, jest tutaj dobre! Kolory metalu to biały, złoty, srebrny lub metaliczny, kolory ziemi żółte, beżowe i brązowe są również dobre! Wszelkie przedmioty wykonane z medali (miski, armatura), monety w kryształowej misie, przedmioty religijne i wizerunki potężnych przywódców. Umieść tutaj symbole tego, co chcesz wprowadzić do swojego życia (czy celujesz w określoną firmę – umieść tutaj jej wizerunek!). To dobre miejsce na twój komputer (sieć). Wszystko, co ma związek z ziemią (kamień, porcelana) jest tu również dobre.

POŁUDNIE (UZNANIE I SŁAWA)

Szukasz więcej reklamy dla swojej firmy? A może chcesz dostać się do show biznesu, mediów, PR lub sprzedaży? To jest dla ciebie! Jest tu gadatliwa energia, która obejmuje popularność i towarzyskość.

Jak aktywować ten obszar?

Kolor sławy? Oczywiście czerwień i wszystkie kolory zbliżone do czerwieni – bordowy, różowy, koralowy, a także kolory drewna zielonego i jasnoniebieskiego! Najlepszym aktywatorem jest ogień – kominek, świece, trójkąty. Obrazy ptaków (w szczególności czerwonego feniksa) są tutaj dobre. Pozostaw zapalone światło przez całą noc na południu lub w południowym ogrodzie. Światła oznaczają ogień!. Cokolwiek chcesz – wyobraź sobie, że już to masz i umieść tutaj symbol tego!

WSCHÓD (RODZINA I ZDROWIE)

Ten kierunek jest często pomijany, ponieważ ludzie myślą, że jest to tylko dla zdrowia. Nie prawda! Wschód przynosi najwięcej Sheng Chi lub chi wzrostu, więc jest idealny dla ambicji i wzrostu.

Jak aktywować ten obszar?

To jest obszar leśny – więc rośliny są tutaj idealne! Świetnym dodatkiem będzie bambus. Kolory zielony i jasnoniebieski działają tutaj, podobnie jak niebieski i czarny. Zdrowe kwiaty w wodzie, spokojne obrazy wody, elementy wody i elementy szacunku do siebie, które cenisz.

POŁUDNIOWY WSCHÓD (BOGACTWO I DOBROBYT)

Jeśli chcesz się rozwijać jako osoba i przyciągać więcej dobrych rzeczy w życiu niż aktywuj ten obszar!

Jak aktywować ten obszar?

Jest to obszar leśny, więc kolory zieleni, brązu, a także akwarele niebieskiego i czarnego są dobre. Drewniane ozdoby dekoracyjne, dowolne rośliny, spokojne obrazy oceanu, fontanny, symbole twojego błogosławieństwa – wszystko działa dobrze.

TWOJE BIURO!

Twoje biuro domowe lub biuro firmowe jest bardzo ważne, aby prawidłowo je skonfigurować. Idealnie byłoby, gdybyś wiedział, jakie są twoje liczby kua i upewnił się, że zmierzasz w kierunku sukcesu, ale oto kilka prostych wskazówek, które pomogą ci na drodze!

1. Twoje biurko powinno być zwrócone w stronę pozycji zasilania (tak, abyś mógł zobaczyć drzwi), jeśli nie możesz na to spojrzeć, upewnij się, że ustawisz na biurku lustro, które odbija drzwi, abyś mógł widzieć, kto wchodzi przez cały czas

2. Najlepiej mieć solidną ścianę za plecami – bez okna – jeśli masz okno, jeśli możesz, zasuń żaluzje

3. Nie układaj pilników przed sobą – odłóż je starannie

4. Umieść zdjęcie góry za sobą, aby uzyskać dodatkowe wsparcie

5. Ściana południowa to dobre miejsce do wyeksponowania dyplomów i odznaczeń

6. SE to twój kącik bogactwa – aktywuj go obrazem wody

7. Utrzymuj porządek w miejscu pracy!

8. Nie ustawiaj bezpośrednio za sobą odsłoniętych półek – trzymaj je z boku

Nie zapominaj, że każdą zmianę, którą wprowadzasz, musisz robić z intencją i jasno określać, czego chcesz. Pragnienie nowej pracy może nie być wystarczająco jasne i może być taką, której nie lubisz. Pragnienie określonej nowej pracy lub określonej nowej kariery przyniesie Ci pożądane rezultaty!

© 2007 Fay Chapple

Leave a Comment