ogródek przydomowy

Sztuka klasycznego pikowania

Z liczby znaczników stron, które wystają z przypisami, nic dziwnego, że zawsze uważałem tę książkę za moją biblię pikowania. Przez wszystkie lata pikowania, jest to książka, do której sięgałem raz po raz, jeśli próbowałem czegoś nowego i potrzebowałem trochę wskazówek, aby przejść przez pierwszy blok kołdry.

Blok na kołdrę sam w sobie może stanowić uroczą poduszkę, podstawkę pod garnek lub termofor. Ustaw kilka w rzędzie i masz biegacza. Zrób całą wiązkę i zszyj je razem, aby zrobić narzutę na łóżko. Pytanie może brzmieć: jak zrobić jeden z tych bloków? Wskazówki dotyczące tworzenia bloków kołdry w piękne pamiątki ożywają rozdział po rozdziale w The Art of Classic Quiltmaking.

Ile razy widziałeś gotową kołdrę, którą chciałbyś zrobić, ale twój brak doświadczenia powstrzymuje cię przed zakupem wzoru i wypróbowaniem go? Nie bój się już pikowania, Harriet Hargrave i Sharyn Craig przeprowadzą cię przez twoje skrupuły ze stron swojej książki.

Nazwy różnych bloków kołdry i wyraźne wskazówki dotyczące cięcia, wymaganego metrażu i układania są uwzględnione. Każda sekcja jest napisana, aby zapewnić początkującemu pikarzowi możliwość zrozumienia technik. Doświadczony pikarz będzie czytał i czytał ponownie, znajdując nowe wskazówki i techniki, aby zwiększyć swoją pasję do robienia kołder.

Ta książka przeprowadzi Cię od wyboru najlepszego rodzaju materiału do twojego projektu, aż do zakończenia pracy. Powinna być uważana za obowiązkową w bibliotece każdej pikowarki, niezależnie od ich doświadczenia w pikowaniu.

About the author

sxfqw

Leave a Comment