rośliny wewnętrzne

Rytuały Feng Shui Księżyca w Nowiu dla Przyciągania Bogactwa, Szczęścia i Zdrowia

Księżyc w nowiu w danym miesiącu jest wtedy, gdy energia księżyca staje się szczególnie ying i jest to idealny czas dla wielu, którzy podążają za Feng Shui, kiedy wiedzą, że nadszedł czas na odnowienie Qi w nich samych iw ich domach.

Księżyc w nowiu zbliża się do pełni i dlatego wzmacnia się z każdym mijającym dniem, aż nadejdzie pełnia, kiedy księżyc i jego energia ying są najsilniejsze. Istnieją inne rytuały, które należy wykonywać podczas pełni księżyca, ale podzielę się nimi z tobą w innym artykule.

Wraz z początkiem nowiu jest to idealny czas, aby upewnić się, że zaczniesz wszelkie sztuczki feng shui budujące bogactwo, które być może już znasz, chociaż niektóre z nich wymienię tutaj dla Twojej wygody. Mówi się, że naprawdę pomagają przyciągać bogactwo i szczęście w karierze, jeśli są wykonywane wiernie iz właściwymi intencjami.

Dzięki prostemu wyszukiwaniu w Internecie możesz łatwo znaleźć, kiedy będzie następny nów księżyca. Ale na następne kilka miesięcy daty są następujące: 5 maja, 3 czerwca i 3 lipca 2008 roku. To właśnie w tych dniach, kiedy rozpoczyna się nów, powinieneś wykonać wszystkie poniższe zadania Feng Shui.

 • odnów świeżą sól morską w swojej „kuchennej” misce bogactwa. (może to być ciemnoniebieski kubek umieszczony w suchym miejscu na blacie kuchennym)
 • odśwież sól morską w małym pojemniku lub plastikowym opakowaniu w portfelu.
 • odśwież sól morską, którą możesz umieścić w zakamarkach swojego domu.
 • daj swoim roślinom (które oznaczają wzrost bogactwa) świeżą mgiełkę wodną, ​​obróć je tak, aby ich druga strona mogła otrzymać wspaniałe słońce i światło. – To także dobry czas na przycięcie i usunięcie wszelkich niezdrowych liści, które mogą znajdować się na twojej roślinie.
 • pisz czerwonym długopisem, znak dolara na prawej dłoni – umieść to na lewej dłoni, jeśli jesteś leworęczny. Mówi się, że powinieneś to robić każdego ranka od początku nowiu do pełni księżyca. Pomoże to przyciągnąć szczęście finansowe i zwiększyć możliwości bogactwa, które pojawią się na twojej drodze.
 • upewnij się, że jesteś nie trzymanie butów w jednej linii przy drzwiach wejściowych, ponieważ mówi się, że dzięki temu „pieniądze i szczęście” symbolicznie wyjdą przez drzwi.
 • Zapal kadzidło, otwórz okna, włącz światła i chodź po każdym pokoju, błogosławiąc każdy pokój i wszystkich mieszkańców twojego domu/biura dla zdrowia, szczęścia i bogactwa.
 • Zrób szybkie uporządkowanie wszystkich blatów, usuń stertę niechcianej poczty i usuń wszelkie śmieci z domu.
 • Umyj kryształy wodą z solą morską, aby oczyścić je z kurzu i odświeżyć ich energię chi. Wspaniale jest również pozwolić im wygrzewać się na słońcu, podczas nowiu, aby ponownie nabrać sił.
 • Wyczyść wszelkie zepsute jedzenie z lodówki (złe, nieświeże jedzenie równa się zabiciu Qi), dodaj świeże owoce do miski na stole w jadalni – co odzwierciedla i może również przyciągnąć obfite życie rodzinne.
 • Odśwież wszelkie „naczynia z wodą stojącą” świeżą wodą, której możesz użyć do wyciszenia hałaśliwych sąsiadujących ścian lub w pobliżu drzwi wejściowych.

Jak z każdym mijającym dniem i nocą, gdy księżyc rośnie wraz ze swoją energią do pełni księżyca, możesz być pewien, że Qi w twoim domu również może rosnąć. Jest tak wiele wspaniałych zadań, które można wykonać, aby utrzymać i zapewnić wzrost w swoim domu i życiu, stosując różne techniki Feng Shui. I tak wiele nie wymaga dużo czasu ani pieniędzy. Ale stosując się do tych prostych technik, przekonasz się, że odnawiasz się za pomocą odświeżonej Qi (chi), jak również energii w swoim domu, dzięki czemu to, co najlepsze, może zostać wniesione do twojego domu i do twojego życia.

Stosując się do tych technik Feng Shui w nowiu, z łatwością znajdziesz nowe możliwości, które pojawią się na twojej drodze, aby pomóc przyciągnąć bogactwo do twojego życia, zwiększone wewnętrzne szczęście i nie tylko poczujesz „to”, zobaczysz różnicę w swoim wewnętrznym nastawieniu siebie i członków swojej rodziny. Z kolei ta odświeżona Qi podczas fazy nowiu może być dużym impulsem w przyciąganiu bogactwa, szczęścia i lepszego zdrowia do ciebie i do twojego domu.

Leave a Comment