rośliny wewnętrzne

Ratunek dla roślin

Plant Rescue Bug Killer to łatwy w użyciu spray do roślin przeznaczony do zwalczania i zapobiegania inwazyjnym owadom na szerokiej gamie roślin kwitnących. Wiodąca marka w produktach do zwalczania szkodników i nawożenia. Plant Rescue Bug Killer eliminuje robaki w kontakcie i ma na celu zapewnienie systemowej ochrony roślin przed dalszymi inwazjami przez okres do dwunastu tygodni. Produkt jest nieszkodliwy w stosowaniu na prawie wszystkich roślinach i ma na celu stymulowanie zdrowego wzrostu roślin ozdobnych z dodatkiem nawozu, który został specjalnie opracowany dla roślin kwitnących.

Zastosowania do ratowania roślin

Ten zabójca owadów został zaprojektowany do zwalczania prawie wszystkich głównych szkodników owadzich atakujących rośliny ozdobne, w tym czerwonych pająków, mączlików, mączników, wciornastków i mszyc. W przeciwieństwie do większości insektycydów roślinnych, Westland’s Bug Killer jest przeznaczony do stosowania zarówno na roślinach domowych, jak i na większości roślin ozdobnych na zewnątrz. Ponieważ ten produkt jest dostępny w tak wygodnym, gotowym do użycia sprayu i może być stosowany na praktycznie wszystkich roślinach, Plant Rescue Bug Killer jest idealnym rozwiązaniem dla okazjonalnego miłośnika roślin, który szuka szybkiego i łatwego rozwiązania swojej inwazji owadów problemy.

Kierunki stosowania

Podczas gdy wiele bardziej tradycyjnych metod rozwiązywania problemów owadów z roślinami ozdobnymi wymaga od osoby wymieszania wielu różnych chemikaliów i starannego zastosowania roztworu na rośliny, które wymagają leczenia, wskazówki dotyczące aplikacji Bug Killer nie mogą być prostsze. Gdy tylko właściciel rośliny zauważy charakterystyczne oznaki inwazji, może po prostu spryskać dotknięty obszar środkiem Plant Rescue Bug Killer i czekać, aż produkt zadziała magicznie. Zwykle wystarczy jeden spray, aby opanować sytuację, a osoba wie, że aplikacja jest zakończona, gdy wszystkie liście są trochę wilgotne. Niektóre owady są nieco bardziej uparte niż inne, więc może być konieczne ponowne zastosowanie Plant Rescue Bug Killer jeszcze jeden lub dwa razy, aby zabić wszystkie szkodniki, takie jak mszyce, wełnowce i mączliki.

Aktywne składniki

Dwa aktywne składniki w Plant Rescue to tiametomax i abamektyna. Tiametomax jest jednym z najczęściej stosowanych obecnie insektycydów na planecie i działa poprzez zaburzanie centralnego układu nerwowego owadów, wykazując przy tym bardzo małą toksyczność dla ludzi. Abamektyna jest zwykle stosowana przez przeciętnych konsumentów do zwalczania mrówek ognistych, ale ma długą historię stosowania w zwalczaniu szkodników rolniczych.

About the author

sxfqw

Leave a Comment