ogródek przydomowy

Najlepiej sprzedające się książki o projektowaniu wnętrz

Holly Becker pisze Udekoruj: 1000 profesjonalnych pomysłów na projekty dla każdego pokoju w Twoim domu. W tej książce najlepsi projektanci spotykają się, aby podzielić się ponad 1000 wskazówkami, jak zmienić pokój i zrobić to, aby zmieścić się w budżecie. Możesz czerpać inspirację z pięknych kolorowych przykładów w książce, zdjęć łazienek, sypialni, kuchni, salonów, a także list kontrolnych, skrótów i metod cięcia kosztów, dzięki czemu na pewno znajdziesz tam coś, co wpadnie Ci w oko a także wyjaśnienie, jak to zrobić we własnym domu.

Christine Lemieux pisze Undecorate, książkę, która zwiastuje zupełnie nowy rodzaj stylu, który stara się odsunąć na bok sztywny styl dnia dzisiejszego i wprowadzić własną osobowość do domu. Książka przedstawia profile około dwudziestu domów w całym kraju i pokazuje, jak doszło do tego, że jest tak, jak było, wiążąc to ze szczególną osobowością właściciela. Podążając za zainteresowaniami fanatyków samochodów, którzy zamieniają swoją główną sypialnię w przyczepę strumieniową, do pary, która robi z ich domu dom z bali, do kogoś, kto tworzy i angielski dwór, do wielu innych dziwnych kreacji, które ujawniają osobowość budowniczym, ta książka pokaże ci, jak osiągnąć ten sam wyczyn.

Domino: The Book of Decorating, napisana przez Deborah Needleman, to książka zawierająca przewodniki krok po kroku dotyczące dekorowania pokoi. Bez względu na to, jakie style preferujesz, książka będzie zawierała coś w tym stylu, a także wskazówki, jak mieszać i dopasowywać style. Zespół Domino wnosi własny wkład projektowy, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak przekształcili swoje własne pokoje i w jakich stylach postanowili pracować. To świetna książka, jeśli chcesz przerobić pokój w swoim domu.

Moja pasja do projektowania autorstwa Barbary Streisand to pięknie ilustrowana wycieczka po domach i kolekcjach wielkiej gwiazdy. Od występów na Broadwayu, sławy telewizyjnej i filmowej, przez pracę jako reżyser, po pracę w studiu nagraniowym, Barbara była ikoną o niezwykłym głosie i ogromnym talencie. Teraz, w swojej pierwszej książce, Barbara daje czytelnikom wgląd w smak, który zainspirował jej piękny dom. Ta książka skupia się na architekturze i budowie jej domu i zawiera wiele zdjęć pokoi, które sama udekorowała. Inne ilustracje obejmują ogrody, które zasadziła na swoim wybrzeżu Kalifornii. Daje nam wgląd w świat jednej z najbardziej ukochanych gwiazd.

Charlotte Moss dekoruje: sztuka tworzenia eleganckich i inspirujących pokoi autorstwa Charlotte Moss przedstawia wyjątkową wizję poprzez piękną kolekcję jej uznanych pokoi. Moss prowadził słynną karierę w świecie projektowania wnętrz. Jej książka daje czytelnikom wgląd w metody stojące za jej magią. Dla każdego prezentowanego pokoju Moss przerywa liczne etapy procesu projektowania, ujawniając storyboardy i szkice opracowane dla każdego projektu. Każdy rozdział zawiera dawkę porad dekoratorskich i zawiera rekomendacje dotyczące jej ulubionych kwiatów i zapachów.

About the author

sxfqw

Leave a Comment