rośliny wewnętrzne

Kryształowa esencja i jak może pomóc w infekcji drożdżakowej

Możesz osiągnąć naprawdę korzystne rezultaty, tworząc własne kryształowe esencje. Jeśli zastosujesz tę starożytną metodę uzdrawiania, możesz pomóc swojemu ciału wyleczyć się ze zniszczeń spowodowanych infekcją drożdżakową. Może to zabrzmieć trochę nieprawdopodobnie, ale jest to prosta terapia stosowana od wieków iw wielu kulturach. Jeśli połączysz tę prostą terapię z innymi naturalnymi terapiami, możesz być zaskoczony wynikami i ogólnym samopoczuciem, które poczujesz.

Są to proste preparaty wywołujące efekt wibracyjny poprzez zanurzenie kamienia szlachetnego w wodzie źródlanej znajdującej się w szklanym naczyniu i wystawienie naczynia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Rezultatem jest naładowana woda, która jest zdolna do leczenia w ciele. Uważa się, że esencja klejnotu, jak również jest znana, działa afektywnie, pozwalając wzorowi energetycznemu wybranego kamienia pozostawić swój ślad na wodzie.

Światło słoneczne jest najlepsze dla tej interakcji, ale możesz też zostawić kamień w wodzie przy łóżku na noc. Z samego rana usuń kamień i wypij esencję. Tę naładowaną wodę można również przechowywać do późniejszego wykorzystania i pić przez cały dzień, aby wspomóc organizm w procesie gojenia.

Wodę tę można również stosować na punkty tętna lub wokół obszaru czakry. Wydaje się, że w ten sposób jest równie skuteczny. Esencję można przechowywać w lodówce i stosować w ciągu tygodnia. Świeżo upieczone jest oczywiście najlepsze i nie powinno się go zamrażać.

Gem Essence w Twojej kąpieli

Innym wspaniałym sposobem na osiągnięcie korzyści zdrowotnych jest dodanie esencji klejnotów do wody do kąpieli. Można go również stosować u zwierząt domowych lub rozpylać na rośliny domowe, co daje niesamowite rezultaty.

Niektóre kamienie są toksyczne, a inne rozpuszczają się w wodzie, dlatego należy zachować ostrożność. Woda klejnotowa wykonana z kamienia z rodziny kwarców jest bezpieczna w użyciu. Możesz także spróbować cytrynu, ametystu i tygrysiego oka.

Zamiast używać światła słonecznego do stworzenia swojej esencji, możesz spróbować trochę światła księżyca. Ta esencja działa uspokajająco na nasze emocje, ponieważ kamień księżycowy jest miękki i chłodzący. Przygotuj czystą szklaną miskę i umieść w niej oczyszczony klejnot. Wlej trochę świeżej źródlanej wody do miski, aż pokryje kamień szlachetny. W ten sposób postaw miskę na zewnątrz w świetle pełni księżyca na około trzy godziny. Jeśli noc jest pogodna i spokojna, miskę można zostawić na zewnątrz na noc. Usuń kamień i oczyść go. Wlej esencję do czystej szklanki i wypij z samego rana, aby przygotować się na harmonijny dzień.

Po kilkukrotnym zastosowaniu tej metody leczenia możesz zauważyć, że infekcja drożdżakowa złagodziła się lub całkowicie zniknęła. Stres w naszym życiu jest głównym czynnikiem sprzyjającym zakażeniu drożdżakami, więc kiedy używasz kamieni szlachetnych jako metody leczniczej, uspokoisz się i ukoisz siebie oraz pozwolisz, aby naturalna harmonia twojego ciała miała leczniczy wpływ.

Leave a Comment