gardening tips

Czy kultywator Mantis jest dla Ciebie odpowiednim kultywatorem ogrodowym?

Patrzysz na glebogryzarkę Mantis i zastanawiasz się, czy jest to odpowiedni sprzęt ogrodniczy dla Ciebie? To nie jest tania glebogryzarka, więc co zrozumiałe, należy się zastanowić, czy jest odpowiednia dla Twojego ogrodu i czy jakość odpowiada cenie.

Dlaczego warto kupić glebogryzarkę ogrodową?

Tradycyjnym sposobem przygotowania gleby, niezależnie od tego, czy jest to nowy ogród, czy może przygotowanie gleby do sadzenia warzyw, jest karkołomna metoda użycia łopaty ogrodowej i widelca ogrodowego, a następnie grabienie, jeśli i kiedy szorstka wykopana gleba się rozpadnie. Jest to nadal bardzo dobra metoda przygotowania gleby, przygotowania gleby ogrodowej do sadzenia lub kształtowania krajobrazu, ale każdy, kto ma gliniastą ziemię, większą niż przeciętna działkę ogrodową lub nie najsilniejszy tył, powie ci, że musi być lepszy sposób.

Glebogryzarka ogrodowa eliminuje wiele z tej ciężkiej pracy. Kontrolowanie glebogryzarki nadal wiąże się z wysiłkiem, więc nie kupuj kultywatora Mantis ani innej marki, myśląc, że przygotowanie gleby zamieni się w spacer po ogrodzie!

Oprócz mniejszego obciążenia organizmu ogrodnika, największą korzyścią płynącą z używania glebogryzarek i kultywatorów jest czas. Możesz mówić o godzinach, a nie dniach, aby zakończyć przygotowanie gleby, a wydaje się, że w dzisiejszych czasach czas jest zawsze na wagę złota.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mini glebogryzarki

Jest rzeczą oczywistą, że kupujesz swoją mini glebogryzarkę, aby ułatwić sobie pracę w ogrodzie. To samo w sobie sugeruje, że musi być lekkie, aby ułatwić manewrowanie, ale jednocześnie wystarczająco mocne, aby przecinać i rozbijać gliniastą glebę.

Zęby muszą być mocne i gwarantować, że nie pękną w najcięższych warunkach glebowych.

Zwróć także uwagę na głębokość, na jaką wbijają się zęby, nie ma sensu mieć czegoś, co tylko narusza wierzchnią warstwę gleby. Najlepiej, gdyby kultywator pozostawił glebę ogrodową z wystarczająco dobrym spulchnieniem do siewu i sadzenia nasion, z wyjątkiem być może stopnia zgrabiania.

Dlaczego warto wybrać glebogryzarkę Mantis?

Przyjrzyjmy się 4-suwowemu glebogryzarce Mantis.

Cechy i korzyści wynikające z posiadania i używania tej mini glebogryzarki to:

Lekka konstrukcja

Niesamowicie lekki przy 24 funtach lub 11 kg. Łatwy do przenoszenia do ogrodu lub na działkę.

Unikalne serpentynowe zęby

Przygotowanie gleby jest łatwe przy użyciu tych specjalnie zaprojektowanych zębów, dzięki czemu uzyskuje się delikatną teksturę (tilthe) gotową do sadzenia lub siewu. Dodatkową korzyścią jest to, że te zęby są objęte dożywotnią gwarancją na pęknięcie, tak samo Mantis jest pewny swojego produktu.

Uprawa do głębokości 10 cali.

Gwarancja

Pięć lat gwarancji plus wyżej wymieniona dożywotnia gwarancja na zęby.

Składane uchwyty

Składane uchwyty znacznie ułatwiają przenoszenie i przechowywanie. Ile masz wolnego miejsca w swojej szopie ogrodowej?

Silnik

4-suwowy silnik Hondy.

Łatwy do uruchomienia silnik z tą przewagą nad silnikami 2-suwowymi, że nie ma bałaganu w mieszaniu oleju i nie ma niebezpieczeństwa złego mieszania!

Skrzynia biegów

Jednoczęściowa odlewana skrzynia biegów, która według Mantisa jest praktycznie niezniszczalna. Pewnie, że wielu z ponad miliona użytkowników starało się jak najlepiej udowodnić, że się mylą

Kontrola prędkości i wyłącznik

Sterowanie umożliwia stosowanie zmiennej prędkości, a także zapewnia szybkie wyłączenie.

Chwyt

Wygodne uchwyty są wbudowane w glebogryzarkę, co jest nieodzowną zaletą podczas długiego użytkowania i pracy na kamienistej glebie.

Możliwości

Liczby Mantis sugerują, że powinieneś być w stanie wyplenić ogród o wymiarach 40 na 30 stóp w 20 minut.

Akcesoria

Istnieją dodatkowe narzędzia, które można kupić, aby poprawić wykorzystanie glebogryzarki ogrodowej.

W chwili pisania tego tekstu 4-suwowy glebogryzarka / kultywator Mantis jest oferowany z bezpłatną krawędziarką i wolną podpórką.

Leave a Comment