rośliny wewnętrzne

Coliseum to jeden z najlepszych kompletnych systemów hydroponicznych na rynku

Trend w pionowych systemach uprawy utrzymuje się dzięki jednemu z najbardziej wydajnych kompletnych systemów hydroponicznych do tej pory. Coliseum to kryty ogród, który zapewnia najwyższą wydajność w najkrótszym czasie dzięki maksymalizacji dostępnego źródła światła. Koloseum można używać na dwa różne sposoby: aeroponicznie lub wypełnione mediami. Konfiguracja wypełniona pożywką wykorzystuje mieszaninę wermikulitu i perlitu do utrzymywania roślin w pozycji pionowej. Metoda aeroponiczna wykorzystuje krążki neoprenowe do podtrzymywania roślin i zapobiegania rozpylaniu napowietrzonej wody poza teren rośliny. Coliseum jest dostępne w wielu różnych rozmiarach, w zależności od dostępnej przestrzeni do uprawy.

Koncepcja, w jaki sposób Coliseum wytwarza tak wysoką wydajność, jest w rzeczywistości bardzo prosta. Światło słoneczne sprawia, że ​​rośliny rosną, a kiedy uprawiamy w pomieszczeniach, używamy różnych rodzajów sztucznego oświetlenia, aby stymulować wegetację i kwitnienie roślin. Kiedy uprawiamy tradycyjnie lub w stylu płaskiego ogrodu, uzyskujemy wysokie stężenie lumenów w centrum ogrodu i mniej na krawędziach. Więc jeśli nie planujesz ciągłej rotacji roślin, nie wszystkie będą rosły w tym samym tempie, co z kolei zmniejszy twoje plony.

W Coliseum rośliny są ułożone pionowo jedna na drugiej, aby wypełnić 7-stopową komorę. Światła są następnie zawieszane pionowo jedno po drugim, aby równomiernie rozprowadzić światło na każdą roślinę. Oznacza to, że każda roślina będzie produkować maksymalne możliwe plony. Rośliny będą rosły w kierunku światła, co zapobiegnie zacienianiu roślin dolnych przez którąkolwiek z roślin w górnych częściach Koloseum. Rośliny są zaopatrywane w składniki odżywcze i wodę przez system irygacyjny i pompę.

Kompaktowy charakter Koloseum jest niesamowity, biorąc pod uwagę to, co zawiera. Ten kompletny system hydroponiczny może pomieścić do 300 roślin o szerokości 5 cali i wysokości 12 cali. Ma 6 stóp średnicy i około 7 stóp wysokości. Prawie w ogóle nie zajmuje miejsca! To czyni go tak ważnym w dzisiejszym świecie. Kończą nam się dostępne grunty rolne i musimy przyjrzeć się innym opcjom. Najlepszym rozwiązaniem jest ogrodnictwo wewnętrzne w pionie. Koloseum praktycznie i efektywnie wykorzystuje dostępną przestrzeń, którą dysponujemy, a już jest!

Ale ten kompletny system hydroponiczny nie tylko zaoszczędzi miejsce, ale także zaoszczędzi pieniądze. Koloseum zużywa tylko 1600 watów energii, a woda jest w całości poddawana recyklingowi, więc nie będzie to drenaż zasobów, co z kolei jest bardzo dobre dla naszego środowiska. Oczywiście jedną z najważniejszych zalet korzystania z Coliseum jest to, że możesz podwoić, a nawet potroić swoje plony w porównaniu z innymi komorami i technikami uprawy. Ale nie tylko zmaksymalizujesz swoją przestrzeń i zwiększysz plony, ale także będziesz cieszyć się krótszym okresem wegetacji. Dzięki równomiernemu oświetleniu rośliny będą rosły szybciej w znacznie krótszym czasie. Kolejną miłą zaletą Koloseum jest to, że można je dodawać wraz z rozwojem farmy. Oszczędź więc czas, miejsce, pieniądze i środowisko dzięki najlepszym kompletnym systemom hydroponicznym, Coliseum. Rozwijaj się praktycznie, rozwijaj się wydajnie, rozwijaj się w pionie z Coliseum!

Leave a Comment