ogródek przydomowy

6 łatwych do zbudowania projektów na podwórku, aby mąż był zajęty

Czy Ty lub Twój mąż uwielbiacie spędzać czas na podwórku? Czy lubisz krzątać się po okolicy i naprawiać stare meble? Być może spodoba ci się instalacja własnej pergoli typu „zrób to sam” lub zbudowanie pieca opalanego drewnem. Dla niektórych może to być wszystko, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się świeżym powietrzem w zaciszu własnego domu. Oto kilka świetnych pomysłów, dzięki którym ty i twój partner będziecie zajęci na podwórku.

Piec opalany drewnem: Być może inspiruje Cię piękno i praktyczność śródziemnomorskiego stylu życia. Być może tęsknisz za rustykalną kuchnią na świeżym powietrzu w swojej ojczyźnie, a może po prostu chcesz mieć możliwość zrobienia własnego chleba i pizzy w autentycznym piecu opalanym drewnem. Piec gliniany lub ceglany to idealny projekt dla każdego, kto szuka czegoś do zbudowania, co zapewni lata radości.

Piec opalany drewnem nie tylko pomoże Ci upiec pyszne pieczywo i pizzę, ale zapewni wyjątkową okazję do rozmowy podczas rozrywki i stworzy centrum ciepła i ekscytacji dla Twojej rodziny.

Piaskownica: Jeśli masz dzieci, wiesz, jak bardzo kochają piasek. Uwielbiają się w nim tarzać, kopać, budować i kręcić w nim palcami. Jest to idealny projekt dla taty do ukończenia w weekend i taki, z którego dzieci będą czerpać radość przez lata. Przy odrobinie drewna, gwoździ, plastiku i dużej ilości piasku zdziwisz się, jakie to proste.

Meble: Zbudowanie stołu lub krzesła może być jednym z najbardziej satysfakcjonujących projektów dla fanów domowego hobby. Krzesła Adirondack emanują romantyzmem i urokiem wyeksponowanym na patio. Nawet prosty podnóżek, stolik na napoje lub stół warsztatowy mogą zapewnić taki komfort podczas przebywania na świeżym powietrzu. Dostępnych jest wiele zestawów do budowy wszelkiego rodzaju mebli ogrodowych.

Ogród warzywny: Dla rolnika domowego nic nie może być ważniejsze niż podwyższona grządka ogrodowa; gdzie uprawiać sezonowe warzywa i aromatyczne zioła. Podobnie jak budowa piaskownicy, podniesiony ogród wegetariański będzie wymagał drewna, niektórych wsporników wzmacniających i kilku gwoździ. Jest to projekt, którego ukończenie nie powinno zająć więcej niż weekend i będzie przynosić wyśmienite nagrody sezon po sezonie.

Pergola: Żaden dom nie wydaje się kompletny bez pergoli. Co więcej, musiałyby to być jedne z najprostszych projektów dla remontującego dom lub miłośnika ogrodów. Wszystko czego potrzebujesz to drewno, narzędzia i trochę wiedzy, aby zbudować tradycyjną drewnianą pergolę. Pergola będzie wyglądać wspaniale pomalowana lub bejcowana jako uzupełnienie Twojego domu i z czasem stanie się bardziej atrakcyjna, gdy z roku na rok zakwitnie Twój pnący jaśmin lub wisteria. Dzięki prostemu dachowi z tworzywa sztucznego pergola będzie również pięknym schronieniem przed palącym słońcem lub deszczem.

Patio: Jeśli nie jesteś zwolennikiem budownictwa drewnianego i szukasz projektu na poziomie gruntu, dlaczego nie spróbować wybrukować własnego patio? Wszystko, czego potrzebujesz, to podstawowe materiały, trochę kostki brukowej i gotowe. Jest to projekt idealny dla osoby pracującej samotnie i być może nieco starszej, ponieważ nie wymaga podnoszenia ciężarów i utrzymywania równowagi. Ten projekt może zostać ukończony z czasem i stanie się wielkim źródłem dumy i piękna.

About the author

sxfqw

Leave a Comment